Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kastriot Kola (Milici)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Kastriot Kola
BIOGRAFIA: Kastriot Kola (Milici) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Më datë 4 Korrik 2017, Kastriot Kola (Milici) publikon videoklipin "Kenga E Fanit". Më datë 29 Qershor 2018, Kastriot Kola, Gofile Paplekaj & Prena Beci publikojnë videoklipin "Dasma E Dukagjint". Muzika e këngës u punua nga Fran Kodra, ndërsa për orkestrimin u kujdes Luan Dagistani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rrustem Orllati

Hysni Gashi

Hagji Gjugja

Besim Lokaj

Artim Shyti

Genc Pirraku

Mehmet Gashi

Asman Hoti

Xhevdet Hysa

Osman Hasa


Tags: Kastriot Kola, Milici

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet