TEKSTESHQIP

Kastriot Kola (Milici)
Kenga E Fanit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenga E Fanit" kënduar nga Kastriot Kola (Milici).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 4 Korrik 2017, Kastriot Kola (Milici) publikon videoklipin "Kenga E Fanit".