Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastriot Seferi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Kastriot Seferi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Kastriot Seferi publikon albumin "Dashuri E Humbur". Më datë 24 Gusht 2015, Kastriot Seferi & Hidajet Seferi publikojnë videoklipin "Un N'kosov E Ti N'gurbet". Në vitin 2018, Jeton Fetiu & Kastriot Seferi publikojnë albumin "Mallkimi I Ushtarit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentMallkimi I Ushtarit (2018)

Dashuri E Humbur (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adem Maxharra

Nikoll Demaj

Cen Vishaj

Paulin Pervathi

Daim Zeqiri

Rifat Draga

Fadil Llugaxhiu

Qamili I Vogel

Fatmir Bajra

Mhill Krasniqi

Tags: Kastriot Seferi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet