Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kastriot Tusha - Jeto Jeten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeto Jeten"
Mendoj me vete sa shpejte koha kalon,
nje makine poshte ne rruge befas me zgjon,
dita eshte e ngrysur por prap me pelqen
te shijoj nje kafe ,kjo ia vlene.

Kam nje mike qe pret nje thashetheme,
dhe pse fare nuk kam nuk ka problem
Ndodhem brenda jetes , kjo ka rendesi
çdo te ndodhe me pas , zoti e di.

Jetoje jeten jetoje asgje mos mendo
neper ethe te fatit ti mos kerko
shijo nje kafe mengjesi ,hajde tjeter çfar do
Nese ke kohe ti enderro

Jetoje jeten....( perseritet)
.. nese ke kohe ti dashuro.

Mua sot me pelqen çdo gje qe shoh
ngjyra qe permbi buze ka vene ajo
Dielli apo shiu nuk ka shume rendesi
Çasti qe kerkoi eshte tani.

Kjo gazete po me lodhe,por nuk e le
Nje kujtim befas shko dhe nuk eshte me
Dita eshte e bukur kur ka viti jete
Tjeter shanse miku im JO nuk ke.

Jetoje jeten jetoje dhe asgje mos mendo....( perseritet)


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet