Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Kastriot Tusha - Do Te Kthehem Perseri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeto Jeten"
Kastrioti:

As ne femijeri,
e as sot si burre,
moj vogelushja ime
su gezova kurre.

Larg ne vend te huaj
jeta mu me shkoj,
por malli me djeg
kur zerin ta degjoj.

Vogelushja( nuk ia di emrin :( )

O sa me ka marr malli,
sa me ke munguar,
Mos harro ti babi
çfar me ke premtuar.

Babi pse brengosesh
kur une jam krenare,
qe jam bija jote
e qe jam Shqiptare.

Kastrioti:
Te past babi bija ime
qe kaq shume po me mungon,
fjala jote kaq e ambel
zemren ma gezon,
fjala jote kaq e ambel
zemren ma gezon.

Se vertete te kam premtuar,
dhe se shpejti do te vi,
asnjehere ky vend i huaj
s behet Shqiperi

asnjehere ky vend i huaj
s behet SHQIPERI.


Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet