A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kastriot Tusha - Elbasani Luan Futboll


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Duam Gol"


Neper fushën krejt jeshil
Dalin djemtë portokalli
Qe te gjithë jemi me ju
Forca djema verdh e blu.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani

Lulet tona janë për ju
Elbasani verdh e blu
Ne s'na tremb dot askerkush
Zemrat tona janë ne fushe.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani

Ne prej jush duam fitore
Duam fitore veç fitore
Para djema me koken lartë
Si selvite e Namazgjase.

duam gol, ne duam gol
Elbasani loz futboll
duam fitore, ju mos u ndani
ne therrasim elbasani


Ky tekst u dërgua nga  MatriX
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019