Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastriot Tusha - Vitet Ikin Tutje

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vitet Ikin Tutje".
3. Video është e këngës "Vitet Ikin Tutje", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastriot Tusha - Vitet Ikin Tutje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Serenata"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+00:00Mora kitaren shoke
dhe nisa kengen time,
ta pime kete gote
me shoket dhe shoqerine

Se vitet ikin tutje
Dhe ikin nje nga nje
Se vajzat behen plaka
Rinia jo nuk vjen me

Rroku rrokullisni kadet
beni qejfin tamam
Se qejfi eshte i embel
Nuk blihet moj me para

Akordet:

D————————
Rroku rrokullisni kadet
————–A———-
beni qejfin tamam
——————-A7
Se qejfi eshte I embel
————————-D
Nuk blihet moj me para

D————-G
Se vitet ikin tutje
———————D
Dhe ikin nje nga nje
———————A
Se vajzat behen plaka
A7——————D
Rinia jo nuk vjen me

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet