Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastriot Tusha - Shko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Kastriot Tusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastriot Tusha - Shko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1"

Këngë e albumit:

"Jeto Jeten"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00shkoo ! edhe pse te dua ... Shko jo asgje mos thuaj
shkoo, larg prej meje ti jeto...
shko ler ketu kujtimet
shko mira perqafime
dhe.. ti po munde me haroo
me zera mbushet dita
gjithnaten ty te prita
por.. ti je larg..
tani shkooo dhe po munde ty
me haro do te jesh e lire
e kuptooj endrat prap ti jap..
te kerkooj, kerkooj
tani shko do te behesh er
tani shko cdo gje qe ke ndjer ti haroo endrat prap.. te kerkoj kerkoj
tani shko........
Joo, joo kaq let nuk treten
jo ditet edhe netet
joo kurr u deshem ne e dy
shko ler ketu kujtimet
shko mira perqafime
dhe ti po munde me haro
me zera mbushet dita
gjithnaten ty te prita
por ti je lartani shkooo dhe po munde ty
me haro do te jesh e lire
e kuptooj endrat prap..
te kerkooj, kerkooj
tani shko do te behesh er
tani shko cdo gje qe ke ndjer ti haroo endrat prap.. te kerkoj kerkoj..
tani shko dhe po munde tii
me haro do te jesh e lire
e kuptoj..endrat prap,
te kerkoj,kerkojtani shko do te behesh er
tani shko cdo gje qe ke ndjer ti haroo endrat prap.. te kerkoj kerkoj..
tani shko
tani shko
tani shko....


Ky tekst u dërgua nga Vigan :d
Më Shumë Këngë Nga Kastriot Tusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet