TEKSTESHQIP

Kastriot Tusha
Ç'ka Po Ndodh
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ç'ka Po Ndodh" kënduar nga Kastriot Tusha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky krijim muzikor u finalizua tek audienca i ilustruar në dimensionin vizual edhe me klip muzikor, video produksioni i të cilit është përgatitur bashkarisht nga Arber Cakolli & Fitim Gashi. Videoklipi u publikua me datë 16 Shkurt 2021. Komponues i muzikës dhe autor i orkestrimit rezulton të jetë Naim Gjoshi, teksa autor i tekstit është Gjin Pepkolaj.
Renditja:
Top 200