Më mbaj mend (për 1 muaj)

Katidra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Katidra është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vlonjate. Më datë 17 Korrik 2013, Katidra publikon videoklipin "Ik O Plak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Katidra, Katirda

Komente 2