Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Katrin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Katrin është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Shtator 2016, Katrin publikon videoklipin "Dashuri Pa Fund"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Neshi Cakolli

Eliza Markiq

Ardita Begu

Ervisa

Samira

Pashke

Ani

Marigona Vitia

Jona

Eli Qorri

Tags: Katrin


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet