Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Katy Perry

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  43
 • Emri i Vërtetë:
 • Katheryn Elizabeth Hudson
 • Vendlindja:
 • Santa Barbara 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 35 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Katy Perry është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Katheryn Elizabeth Hudson, me mire e njohur si Katy Perry, është një këngëtare amerikane. Ajo është bere e njohur me hitin e saj "I Kissed a Girl", i cili është dalur ne vitin 2008 ne tregun botëror. Këngëtarja amerikane Katy Perry e filloi karierrën e saj me këngën "I Kissed a Girl", me të cilën fitoj zemrat e të gjithë të rinjve në të gjithë botën në vitin 2008 dhe duke u bërë kështu pjesë e shumë klasifikimeve. Kënga e saj e dytë ishte "Hot 'n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

21 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Britney Spears

Kelly Clarkson

Lady Gaga

Hilary Duff

Lana Del Rey

Vanessa Hudgens

Christina Aguilera

Cheryl Cole

Hadise

Jessie J

Tags: Katy Perry


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet