Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kauzza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Fitim Zenuni
 • Vendlindja:
 • Godanc, Shtime 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
Kauzza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

3 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ogi

Rascom

Merytoni

Eki

Miril

D-Komit

Mr.Trimi

Explicit

Ex King

Anonimos

Tags: Kauzza, Kauzza E Arte, Kauzza Arte, Kauzza Art, Fitim Zenuni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet