A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kauzza - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2012

2012-01-11T10:54:37

nanana s`mund te kerkoj te tregoj se me mungon
eja perqafom me thua se prap me do endrra qe me vjen vetem nje kujtim me len mi sjell vargjet e humbra qe jeta nuk mi kthen kom inat tet them qe pa ty ma nuk mundem te jetoj por skom inat ta pranoj se prap te dashuroj me mungon o shpirt me beso nuk t`kom trathtu e nje dit nuk do te jem kur ti ke mem kerku ndarjen se kom desht por fati ndarjen ma dhuroj a`ther ti mos qaj se un po shkoj kom inat te them qe pa ty ma nuk mund t`jetoj pro skom inat ta pranoj se prap te dashurojkom inat te them qe pa ty ma nuk mund te jetoj por skom inat te te them se prap te ashuroj


Lyrics submited by Besko
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019