A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

KeepMan - Ma Vie  (Feat. BimBimma)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/10/2017

2017-10-19T10:37:14

Featuring

BimBimma

Këngë e albumit:

"Specimen"


Keepman

Mos i jep kejt tym hapi vesht edhe ngoje mos e livrit kryt ti kuptoje qdo takt ka mesazh analizoje jeta nuk o film bir hiqu ksaj loje, skom ardh deri ktu dost per me lu qoke per qa e pate qa rroke ti je marjonet komt st prekin per toke qo kryt hec drejt edhe f**k kejt part time kshtu qe skem koh me hup kot anekdot kemi plot do na shtin me kesh do na qesin lot per qka met rrejt per jeren qe ska vleft dost? Mos u muno mu bo qaj qe sje ti munet me pas vleft ma i thjeshti jipet respekti ngjitet suksesi fitoje me njers tonde jo nshpin tjetrit...

Ref x2
Bim bimma
Jeten e kom muzik e muziken e kom jet kjo duhet mu kon arsya pse un jom kriju nket planet i kom lexu krejt librarit lirisht thirrem biblotek kom ngu rep en kaset e hala i shkruj tekstet nflet sdu mu bo komercial se qashtu mu ka tek kurr ske mujt mem ble as kurr se kom pas centin nkulet du mu majt men edhe masi qe kom dek e ju jetone jeten edhe qaq sa ju ka met ma mir rri si shpirt se sa mu kon material rri i thjesht mu kon per tok e kurr mos ec najr nese bohesh muzikant ki me pas ndikim tmadh e ki per detyr mi qit nrrug e jo mi qu nmal kejt po shkon mrapsht diqka duhet me ndrru pse mjau spastru trut tu kon mjau pasunu nese sum ke ni dej qitash qitash duhesh me mngu, MOS I MSO FMIJT E MI QA SI KISHE MSU FMIJT E TU...

ref x2


Ky tekst u dërgua nga E.S
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019