A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

KeepMan & Young Zerka - Smile


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/10/2018

2018-10-27T13:33:36

See Also

Young ZerkaSorry, this song lyrics is not yet available "Smile" sung by KeepMan & Young Zerka.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Smile".


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Frederik Ndoci - Smile

Smile though your heart is aching
Smile even though it's breaking
When there are clouds in the sky, you'll get by
If you smile through your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll see the sun come shining through for you

Light up your face with gladness
Hide every trace of sadness
Although a tear may be ever so near
That's the time you must keep on trying
Smile, what's the use of crying?
You'll find that life is still worthwhile
If you just smile

That's the time you must keep on trying
Smile, what's the use of crying?
You'll find that life is still worthwhile
If you just smile

Rapcellz - Smile

iLLeGaL-BoY

Udhen sun e gjeta , e u ktheva prap
pa menu per ty , sun pe boj asni hap
momenti i vetem , ku lakmia osht ka des
injoranca a harrohet , veten jom ka e ves
Pse mos met pa , kur tSho halo ma shum
Pse mi thon vetit , ta boj veq pak gjum
Pse me ta bo pytjen , kur pergjigjja spo kthehet
Pse pot kujtoj , e kujtimi spo gjehet
Pse gzimi shuhet , e situata ruhet
gjoje arsyen tash , far loje osht ka luhet
Ndjenjat mrena , e Vetja nVeshtirsi
veq ni her du me pas nzemer pak Qetsi
nkit koh um mshele nvete , e truni u kthjellu
eci me sy mshel , qysh jom tu vazhdu
drog qe stle me ec , ec pak po ngec
kapitull i mshelt ndry , qeli ata sy

Madde

You're the one , that keeps me smile
Even if I'm not in this life , even if I die
You're always here , more concrete next to me
even though far , YOU BELONG TO ME

T-Beast

Dashnin qe e pata per ty , halo nuk u shu
Kohnat e kalune bashk , kurr si kom harru
Me ni ven , nat ven plot problem
Beso tVerteten , jo ktu nuk ki rren
Kohnat e shkune , po prap koh ska ndyshim
Fjalt me ty tbone , um mesin nMenim
A harrohet e mira ? .. Kujtimi i vlefshum?
Si lindje e diellit , nMongjes tHershum
Egzistenca e njerit njet , pot bojke real
Per ty ska heshtje , kurr nuk thom nal
Fshetsi nmen nzemer , tash pi qes nflet
Kur sje ti ktu , qfar vlere dot met ?
Jeta hec perpara , ska aftsi per ndalim
nSyt e tu sho vezullim , kurr sSho Pikllim
Ska ankes , ti asniher nharres
Mke bo mu ni mir , e kurr sje kon penges

Michael Jackson - Smile

Smile, though your heart is aching
Smile, even though it's breaking
When there are clouds in the sky
You'll get by...

If you smile
With your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll find that life is still worthwhile
If you just...

Light up your face with gladness
Hide every trace of sadness
Although a tear may be ever so near
That's the time you must keep on trying
Smile, what's the use of crying
You'll find that life is still worthwhile
If you just...

Smile, though your heart is aching
Smile, even though it's breaking
When there are clouds in the sky
You'll get by...

If you smile
Through your fear and sorrow
Smile and maybe tomorrow
You'll find that life is still worthwhile
If you just smile...

That's the time you must keep on trying
Smile, what's the use of crying
You'll find that life is still worthwhile
If you just smile
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018