A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Zerka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  254
  • Emri i Vërtetë:
  • Donald Najtellari
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Young Zerka është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore, Young Zerka filloi te merret me muzik qe nga femjieria. Karriera e tji fillon ne vitin 2007 me kengen Sexy, qe nuk pati shume vemendje. Në Maj 2008, Young Zerka merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sfera". Më datë 31 Gusht 2008, Young Zerka publikon videoklipin "Sexy", në bashkëpunim me San Petr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Lule Bore
Neser
Sexy
Harem
Ting Ting
Yalla
Anna
Boom Boom
Like Rihanna
Love

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Gaqo Çako

Dr. Flori

Kastriot Tusha

Eduart Jubani

Olen Cesari

Luan Zhegu

Sergio

Adrian Gaxha

Genti Lako

Mentor Xhemali


Tags: Young Zerka, Yang Zerka, Jank Zerka, Jang Zerka, Donart Zerka, Donald Najtellari

Young Zerka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019