A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.7 / Votes cast:  6
  • Age:
  • 22
BIOGRAFIA: Keisi is a singer of Pop music. Me talentin e Keisit, ne jemi njohur në “The Voice of Albania 4”, e cila arriti t’ja dilte deri në raundin e “knouckouts”. Keisi, e cila është zhvendosur në Angli që kur ishte vetëm 1-vjec, në fakt ka nisur të merret me muzikë që në moshën 15-vjecare duke marrë pjesë në një “talent show” ku ka mundur të arrijë deri në gjysmëfinale. Ajo momentalisht studion në një prej universiteteve më të mira në Angli. Më datë 6 Shtator 2016, Keisi publikon v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Valëza Zogaj

Arselinda Sheqeri

Eli Qorri

Brikey

Ardita Begu

Iva Aliko

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Dea Rifati

Elma

Biondina Latifi


Tags: Keisi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019