Keisi Medini
Keisi Medini
Keisi Medini
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 15 Gusht 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Keisi Medini është këngëtare. Më datë 12 Janar 2019, Seldi & Keisi publikojnë videoklipin "S'ka Dashni" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, ndërsa teksti u shkrua edhe nga Keisi Medini. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

Më datë 25 Shkurt 2020, Keisi publikon videoklipin "Alo Alo". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Petro Xhori.

Më datë 29 Prill 2021, Keisi publikon videoklipin "Criminal", në bashkëpunim me Artixn. Muzika e këngës u punua nga Petro Xhori. Videoklipi u prodhua nga MAX Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Xhulio Milloshi.

Më datë 22 Maj 2023, Keisi publikon videoklipin "Bye Bye". Videoklipi u prodhua nga kompania Cinematic Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 2