A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Sabiani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  58
  • Emri i Vërtetë:
  • Sabian Medini
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Sabiani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Në vitin 2001, Sabiani publikon albumin "Sabian" Në vitin 2002, Sabiani publikon albumin "Sabian 2" Në Maj 2004, Sabiani merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Je E Bukur Moj Shejtane", në bashkëpunim me Eriosti. Në vitin 2004, Sabiani publikon albumin "Sabian 3" Në Prill 2005, Sabiani merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Shko Tani". Në vitin 2005, Sabiani publikon albumin "Binjaket" Në Prill 2006, Ingrit Gjoni & Sabiani merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Keisi Medinit

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Best Of Ballads (2011)

Egoist (2006)

Binjaket (2005)

Sabian 3 (2004)

Sabian 2 (2002)

Sabian (2001)


» Dërgo Një Këngë »

Pa Titull
Show Biz 2
Bukuri
Hit Hit
Ta Ceki Buzen
Sta Fali
Per Ty Dashni
Binjaket
Nejen Kallim
Show Biz


Përkthime (3)


Artistë Të Ngjashëm:

Jozefin Marku

Ervin Bushati

Remi Jakupi

Ramadan Alitaj

Ervin Gonxhi

Esad Ademi

Enis Bytyqi

Alban Mehmeti

Labinot Rexha

Astrit Mulaj


Tags: Sabiani, Sabian, Sabjani, Sabjan, Sabian Medini

Sabiani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019