Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Buci

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kejsi Buci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2016, Kejsi Buci merr pjesë në Diamond Fest 2016 me këngën "Kejsi Vip". Më datë 14 Prill 2017, Kejsi Buci publikon videoklipin "Kuq E Zi". Me këtë këngë, Kejsi Buci merr pjesë në Diamond Fest 2017 në vitin 2017....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Festina Ibishi

Gjeraldina Gashi

Yllka Beluli

Era Ramadani

Klodiana Ramadani

Anamaria Isufaj

Blorentina Morina

Shpresarta Sadria

Antigona Musa

Xhesuida

Tags: Kejsi Buci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet