A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kejsi Tola

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  86
  • Origin:
  • Vlorë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kejsi Tola is a very famous singer of Pop music. Kejsi Tola është një figurë shumë e dashur dhe e njohur në fushën e muzikës. Ka nisur daljet e saj në skenë që në moshë fare të re, për t’u bërë e njohur për publikun e gjerë në një talent show në vitin 2008, në të cilin doli edhe fituese. Në karrierrën e saj ka rrëmbyer një sërë çmimesh të rëndësishme në festivalet dhe programet muzikore ku ka marrë pjesë. Koleksioni i çmimeve të fituara për Kejsin ka nisur që në fëmijëri, me festivalin e fëmijë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Eurovision

(Finalist)

Ethet E Së Premtes

(Winner)

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ronela Hajati

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Samanta Karavella

Greta Koçi

Enca

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Ava Max


Tags: Kejsi Tola, Kesi Tola, Keisi Tola, K.C. Tola, Ethet, Eurovision

Kejsi Tola in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019