Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video Top 200

Kejsi Tola - Carry Me In Your Dreams  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Komente

Asnjë Koment

28/05/2012

2012-05-27T23:17:22+00:00

Pjesëmarrëse në

Eurovision (Albania)


My love for you grows with each passing day,
I’m by your side,
When you’re away.
And when I miss you and long for your care,
I close my eyes and you’re there.

All that I ask is one moment in time,
No strings attached,
No drawing lines,
You feel my thoughts even when you’re not here.
I close my eyes,
Close my eyes and I feel,
You’re there.

[Chorus: 2x]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No, no, never let go,
Wonder of love,
Magical glow.

All that I ask is one moment in time,
No strings attached,
No drawing lines,
You feel my thoughts even when you’re not here.
I close my eyes,
Close my eyes and I feel,
You’re there.

[Chorus:]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No no never let go,
Wonder of love,
Magical glow.

Search for me,
In your dreams.
Search for me,
It’s where I’ll be.

[Chorus: 2x]
Take my love,
Take my heart,
Carry me with you in your dreams.
No no never let go,
Wonder of love,
Magical glow ooooooooooooooooooooooooo


Ky tekst u dërgua nga Zana
Më Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet