Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kejsi Tola - Prane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Nuk e di shpirti im
Sonte ku je ti,
Buzeqesh apo qan
Cfare po ben tani?
Ti nuk je me afer meje
Por serish un prane te ndiej
Jemi larg por sa here yjet i shikojme
Qe te dy ate cast nje deshire mendojme
Dhe kshu mijera kilometra
Befas mbeten pas, Per nje cast

Prane
Dua te ndjej ty prane
Te me thuash te dua
Dhe se me ke shum xhan
Shum shum xhan
Larg, s’do te jemi me larg
Gjithe kufijte e kesaj bote
Jo nuk mund t’na ndajne (s’do t’na ndajne)
Prane

Te mendoj, te mendoj te mendoj cdo cast
Ndonjehere pakuptuar emrin ta therras
Te kerkoj ty neper endrra
Dhe atje serish te gjej
Zemra hesht Koha ndal kur ty s’te kam prane
Dhe ne sy nje pike lote me rreshket ngadale
Me mungon buzqeshja jote
Qe me shfaqet prane, si imazh
Prane

Prane
Dua te ndjej ty prane
Te me thuash te dua
Dhe se me ke shum xhan
Shum shum xhan
Larg, s’do te jemi me larg
Gjithe kufijte e kesaj bote
Jo nuk mund t’na ndajne (s’do t’na ndajne)

Ooo..
Ooo
Ooo oh oh, hey yeh.
Ooo Oo
Ooo
S’do t’na ndajne
S’do t’na ndajne
Hey yey yey yeeee.

Prane.
Dua te ndjej ty prane
Te me thuash te dua
Dhe se me ke shum xhan
Shum shum xhan
Larg, s’do te jemi me larg
Gjithe kufijte e kesaj bote
Jo nuk mund t’na ndajne (s’do t’na ndajne)
Prane!


Ky tekst u dërgua nga Adrian Salihu

Kejsi Tola - Prane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prane".
3. Video është e këngës "Prane", por nuk këndohet nga Kejsi Tola.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kejsi Tola:


Komente 0