A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keler Sufja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
BIOGRAFIA: Keler Sufja është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. AUTOBIOGRAFI: Qe ne femijeri e ne shkolle fillore jam marre me muzike ne aktivitetet shkollore ku jo vetem qe spikasja si kengetari solist me i mire i shkolles e qytetit por drejtuesit e aktiviteteve te ndryshme vune ne pah edhe aftesine time ne te prezantuar. Gjate 8-vjecares kendoja e prezantoja pothuajse te gjitha aktivitetet shkollore. Me vone ne 2003 bashke me disa nga miqt e mi me te mire formuam grupin LRC qe per periudhen ishin nder te p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Armend Ademi

Adriano Rama

Petrit Kola

Ergys Shahu

Joni Aliraj

Gussi

Antre

Genti Deda

Kelly

Devis Xherahu


Tags: Keler Sufja, Keler

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019