Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Keli 2

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Keli 2 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 6 Shkurt 2016, Keli publikon videoklipin "Nje Moment", në bashkëpunim me Dichy....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T4k

Elion Demolli

Kevi

Festim Gerxhaliu

Melo

Kris Salia

Beko

Besmir Rudi

Nesko

Andi Xhakola

Tags: Keli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet