Keli Shikut
Keli Shikut

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Keli Shikut është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 18 Nëntor 2016, Keli Shikut publikon videoklipin "Music Of Albania". Për orkestrimin u kujdes Keli Shikut. Më datë 1 Janar 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "On Air". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut. Më datë 4 Janar 2017, Silvi Nishtulla & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Paradise". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut. Më datë 2 Gusht 2017, Keli Shikut publikon videoklipin "Histori". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1