Më mbaj mend (për 1 muaj)


Keli - N'zemren Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'zemren Time".
3. Video është e këngës "N'zemren Time", por nuk këndohet nga Keli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Keli - N'zemren Time  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Ylber Qaili

Teksti:

Keli

Këngë e albumit:

"Live 2020"

Komente

Asnjë Koment

21/10/2020

2020-10-21T08:23:08+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "N'zemren Time" kënduar nga Keli.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "N'zemren Time".
Videoklipi nga Keli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Flamur Terziu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Jam pa shpres qe nga dita qe u ndam
sa shum malli me ka marr me te pa
un fitova dhemje, tjetri dashurin
ty ta fala jeten e ti mu tradhtin

ref:
Nzemren Time ti gjithmon do te jesh
edhe nese nuk do te me gjesh
edhe nese vdes un ti jeto
Tjetrin duaje por mos e tradhto

Ti e din se sa te kam besu
jo askend si ti se kam dashuru
zoti te denoft qe ti po me le
tgjitha te mirat po mi kthen me te keq

ref:
N´zemren Time ti gjithmon do te jesh
edhe nese nuk do te me gjesh
edhe nese vdes un ti jeto
tjterin duaje po mos e tradhto

ref:
N´zemren Time ti gjithmon do te jesh
edhe nese nuk do te me gjesh
edhe nese vdes un ti jeto
tjterin duaje po mos e tradhtoMë Shumë Këngë Nga Keli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet