TEKSTESHQIP

Keli & Pandora Gostivari
Prej Neser Nusja E Bossit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Neser Nusja E Bossit" kënduar nga Keli & Pandora Gostivari.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitorë të këngës dhe autorë të tekstit rezultojnë të jenë Keli & Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Baki Korg.