Pandora Gostivari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
Pandora Gostivari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Hana Zogaj

Lumturije Berisha

Shpresa Jetullahu

Valmira Ramadani (Vali)

Alorja Senko

Albina Bekteshi

Vanesa Nimanaj

Dionita Islamaj

Sanije Behrami

Elida Daci-Gashi


Tags: Pandora Gostivari

Krijo Një Kartolinë