TEKSTESHQIP

Keli & Resmie Ameti
Nuse Pasaniku / Ah Moj Gru
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuse Pasaniku / Ah Moj Gru" kënduar nga Keli & Resmie Ameti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.