Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Resmije Ameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18
BIOGRAFIA: Resmije Ameti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore folklorike, popullore dasmash dhe popullore tetovare. Më datë 6 Qershor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Këngë Për Nuri Seferin". Më datë 20 Nëntor 2016, Resmije Ameti publikon videoklipin "Kuq E Zi". Muzika e këngës u punua nga Sami Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu. Në vitin 2016, Resmije Ameti publikon albumin "Kush Po Lun Ne Valle". Në vitin 2017, Ibrahim Kasami & Resmije Ameti publikojnë albumin "Live 2017". Më datë 20 Dhjetor 2018, Resmije Ameti publikon videoklipin "Mos...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive 2017 (2017)

Kush Po Lun Ne Valle (2016)

Malli Per Nanen


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Burbuqe Rada

Mimoza Selimi

Arta Grajqevci

Lumnije Menxhiqi

Anisa Dervina

Sevi

Luljeta Kuraja

Suzana Qatipi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Tags: Resmije Ameti, Resmije Ahmeti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet