Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kelly

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kelly është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ai ka studiuar ne Akademine e Arteve ne Tirane dhe punon si producent muzikor. Ai ka bere shume kenge te cilat tashme jane hite dhe ka marre pjese ne disa festivale. Në Shtator 2007, Kelly merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Loti Qe Fal". Në Maj 2009, Kelly merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Neser". Në Maj 2008, Kelly merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Braktisja", ku shkon deri ne finale dhe fiton çmimin "Best Pop & Rock". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Adriano Rama

Joni Aliraj

Ergys Shahu

Silver Metka

Erjon Korini

Klejvis Saliaj

Luiz Ejlli

Kristo Thano

Erik Lloshi

Mateus Frroku

Tags: Kelly, Kelli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet