Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Loti Qe Fal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Tani ti ndal, te lutem me thuaj
vetem dy fjal per ty do jem i huaj
do jem nje i marr qe preku buzet e tua
do jem nje ikon qe koha ka kaluar. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti ndal dhe ktheje kohen pas
nuk dua te humbas, e kot qe une te flas
jo per te dyten her ,dikur isha ne parajs
tani jetoj ne ferr , je ti nuk ka te tjere. 2x

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len.

Tani ti thuaj fjal te pa then
tani ti shkruaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
dhe pse loti fal ,mua me lendon.

Tani ti shkruaj fjal te pa then
tani ti thuaj premtimet kemi len
une po vuaj per ty, nuk t'intereson
loti qe fal dhe pse me lendon.

Tani ti ndal me thuaj se nuk ekziston
eshte loti qe fal me duhet te pranoj
dy fjal qe jan then ne nete te ftohta vetmie
dy shpirta qe ka len nje fantazm dashurie. 3x


Ky tekst u dërgua nga Harami


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kelly
Publikimi: 01/09/2007
Festivali: Mikrofoni I Artë 2007


Kelly - Loti Qe Fal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Loti Qe Fal".
3. Video është e këngës "Loti Qe Fal", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0