Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Mirmengjes Princesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21

Mirmengjes princeshe
sa here qe ti zgjohesh me keto fjale mirmengjes
kaloje nje nate si nje enderr
nuk dua te largohem nga ty, nga ty
mirmengjes princeshe
ka miliona arsye kur fillon e buzeqeshe
nje trendafil te kuq sa here qe nuk jam me ty
do jete aty
mbaje prane sa here qe jam larg
mylli syte dhe mbylli te dy
sa here merzitesh dhe qane
kepusje nje petal dhe ma dergon

such a beautiful, beautiful
this is the only girl much wine
such a beautiful, beautiful
withaut you I can't live

Te ndjej, te ndjej
dhe kur jam i humbur rrugen e gjej
ndjej, te ndjej nuk jetoj dot vetem pa ty
Me pelqen c'do detaj
menyra si flet, buzet e saj
do ta dua ç'do dite
jo nuk dua ta dije
dhe sikur te zbresi ne yje

mirmengjes princeshe
ka miliona arsye kur fillon e buzeqeshe


Ky tekst u dërgua nga AndiDishaADKelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Kelly - Mirmengjes Princesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirmengjes Princesh".
3. Video është e këngës "Mirmengjes Princesh", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0