Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Asaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Jane gjurme
Kur dikur kaloje
Eshte thjeshte zhurme
Ku dikur kendoje

Tani me bota nuk rrotullohet
E trishte sin je sonate
Vetem ti e plotesoje
Kur ne ishim bashke

Te kerkoj por nuk te gjej
Kohen dot jo nuk e kthej
Sa edhe veten e genjej
Kerkoja nje motiv por nuk me vlen

Te kerkoj por nuk te gjej
Kohen dot jo nuk e kthej
Sa edhe veten e genjej
Te gjith jetuam po ti nuk je

REF
Te kerkoja enderroja
Asgje s’eshte si me pare
Dy shpritra qe jane ndare
Pa thene sikur nje fjale

Se ndoshta ti u lodhe
Zemren ma vodhe
Dhe ike diku larg
E humba gjithcka qe kam
Marr fryme po gjalle nuk jam

Ska me poezi as nota
E gjithe bota e mbytur ne trishtim
Duke pritur te vish me kot
Asgje nuk ka kuptim jam bosh

Ishim vetem ti dhe un
Dhe asgje nuk kishte fund
Ndoshta fati e ka shkruar
Te jetoj I vetem duke te menduar
Kelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/12/2014
Festivali: Kënga Magjike 2014


Kelly - Asaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Asaj".
3. Video është e këngës "Asaj", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0