Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Nëse Ti Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Zemra te kendonte
Imagjinonte
Asgje nuk kish kufi

A do dalim sonte?
Cfare do mendonte?
Sikur te kisha pak guxim

Dhe me vehte thash
"sa do doja te ishim bashk"
Ora ndalonte, kur me shikonte
Dukej si nje film

Nese ti do
Nese ti do
Me ty dua te zgjohem cdo mengjes
Me thuaj po
Me thuaj po
Qe ta kuptoj se me do me te vertete

Sa bosh duket bota
Per ty kendoja
Nuk kam me frymezim

Sikur ti tregoja
Se sa e doja
Do kish tjeter kuptim

Dhe me vehte thash
Per ty zemren time jap
Cfare do mendoja po ta shikoja
Ne jeten time prape.Nuk kemi video për këtë këngë.


Kelly
Publikimi: 27/12/2014
Festivali: Festivali i 53-të Në RTSH
Muzika: Kelly
Teksti: Kelly
Orkestroi: Olsi Gjondedaj


Kelly - Nëse Ti Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nëse Ti Do".
3. Video është e këngës "Nëse Ti Do", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0