Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - E Paskem Pas Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16

A më mendon kur i mbyll sytë
Kur dikush thërret emrin tim
Si bohesh , a kujtohesh ti ?

M’ vjen keq , nuk mundem ta ndreq
Me t’dal përpara jo se s’kam guxim
Me t’kërku falje, nuk është rrugëdalje
Nuk besoj se do boj ndryshim

E di se ndonjëherë i kaloja limitet
E vetmja gjë që më ngelën peng janë vitet,
Çdo fillim e ka një fund,
S’do të jemi më ti dhe une

Ref
Koha tregoi se sa më doje ti
Sa më doje ti. X2
Besoja se e kishim edhe një mundësi
E paskam pas gabim x2

Asnjona jo nuk ishte si ti,
Me një shok sot po ulem me pi
Për gjonat që ndodhen
Se si na lodhën
As vetë dreqi ta hajë nuk e di
Ndoshta erdhi fundi
Koha na mundi ,
Me fund ktheva gotën,
I fshiva lotet
Asgjë s’do më kthejë më tek ti

E di se ndonjëherë i kaloja limitet
E vetmja gjë që më ngelën peng janë vitet,
Çdo fillim e ka një fund,
S’do të jemi më ti dhe une .
Kelly
Publikimi: 09/10/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016


Kelly - E Paskem Pas Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Paskem Pas Gabim".
3. Video është e këngës "E Paskem Pas Gabim", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0