Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Ma Ka Fajin Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  22

Iku pa thënë asnjë fjalë,
Sot vetëm kujtimet mbaj,
Ndoshta e kam lëndu,por nuk e dija,
Isha një lojë,
Veç kaq,
Sa herë zhytem në mendime,
Të gjej aty unë sytë e saj,
Dhe unë si në faj pa pretendime,
Kerkoja dashurinë ta mbaj,

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,

Të mungonte sadopak
Asgjë më shumë jo nuk kom dasht
Ajo si dëgjoj lutjet e mia,
Asnje lamtumir sme tha,
Sa her kam pritur që të vijë,
Ah si kur te vije prap,
Do të përqafoja nuk do t'lija të mbaronte kurrë ky cast

Ref.

Tani jam vet,
Shpirti mu ka vra,
Ta fala jetën ta dish se sa t'kom dasht,
Se ma ka fajin zemra,
Për ty rreh zemra,


Ky tekst u dërgua nga Marjeta IstrefiKelly
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/10/2018
Festivali: Kënga Magjike 2018


Kelly - Ma Ka Fajin Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma Ka Fajin Zemra".
3. Video është e këngës "Ma Ka Fajin Zemra", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 2