Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly - Meteor Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A e di se
Çdo minut vetëm për ty mendoja?
Nuk e di pse zemra rreh fort
Qëndro kështu si ç'je
Me një penel sikur të t'pikturoja
Aq e bukur je sa s'ta shpjegoj

Kur nuk të kam
Si planet pa gravitet pa ty unë jam
Edhe zemrën time peng tek ti e kam
Tek ti e kam

[REF.:]
Do t'i mblidhja yjet e natës
Që me ty t'i numëroja
Edhe po t'mungonin fjalët
Melodinë do e krijoja
Nëse më do
Qëndro dhe këtë natë me mua
Si meteor, bie në buzët et tua
Gjithmonë

A e di se
Çdo minut vetëm për ty mendoja?
Nuk е di pse zemra rreh fort
Qëndro kështu si ç'jе
Me një penel sikur të t'pikturoja
Aq e bukur je sa s'ta shpjegoj

Kur nuk të kam (Kur nuk të kam)
Si planet pa gravitet pa ty unë jam (Pa ty unë jam)
Edhe zemrën time peng tek ti e kam
Tek ti e kam

[REF.:]
Do t'i mblidhja yjet e natës
Që me ty t'i numëroja
Edhe po t'mungonin fjalët
Melodinë do e krijoja
Nëse më do
Qëndro dhe këtë natë me mua
Si meteor, bie në buzët et tua
Gjithmonë

Kur nuk të kam
Si planet pa gravitet pa ty unë jam
Pa ty unë jam

[REF.:]
Do t'i mblidhja yjet e natës
Që me ty t'i numëroja
Edhe po t'mungonin fjalët
Melodinë do e krijoja
Nëse më do
Qëndro dhe këtë natë me mua
Si meteor, bie në buzët et tua
Gjithmonë
Gjithmonë
Kelly
Publikimi: 01/12/2021
Festivali: Festivali I 60-Të Në Rtsh
Muzika: Kelly
Teksti: Kelly


Kelly - Meteor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meteor".
3. Video është e këngës "Meteor", por nuk këndohet nga Kelly.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kelly:


Komente 0