Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelvi Kadilli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kelvi Kadilli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit". Në Maj 2019, Kelvi Kadilli merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Vajzat E Fshatit", në bashkëpunim me Alida Hisku....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

5
9
0
10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Sergio HD

Claydee

Xhuljo Imeri

Gjon Karrica

Joniad Banushi

Klajdi Musabelliu

Zaim Hasrama

Luiz Ejlli

OG043

Eleminimi

Tags: Kelvi Kadilli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet