Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kelvi Kadilli
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Ditëlindja:
  • 30 Qershor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  25
Këndon kryesisht: pop dance

Kelvi Kadilli është këngëtar i njohur. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit".

Në Maj 2019, Kelvi Kadilli merr pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 2019 me këngën "Vajzat E Fshatit", në bashkëpunim me Alida Hisku.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet