A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenan Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kenan Berisha is a popular writer. Shkollimin fillor dhe të mesëm i kreu në vendlindje, ndërsa studimet në Universitetin e Evropës Jug-Lindore në Tetovë, në Fakultetin e Shkencave Teknologjike dhe të Komunikimit. Është mësimdhënës i lëndës së Informatikës, në Gjimnazin Gjuhësor-Shoqëror “Dr. Shaban Hashani” në Ferizaj. Ka botuar librin e parë në vitin 2005, vëllimin poetik “Një shekull” (Sh.B. 'Vatra', redaktor: Akad. Rexhep Ferri). Libri i tij i dytë është "Pesha e fjalës",...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Imer Raçi

Arbër Berisha

Argjend Hasani

Xhenc Bezhi

Shaban Cakolli

Imri Trena

Dhimiter Nica

Fahredin Shehu

Ndoc Papleka

Isuf Luzaj


Tags: Kenan Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019