Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  24
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Kenga Ime është një festival muzikor e njohur. Rikthehet Festivali i Këngës Tradicionale dhe Qytetare. Mbrëmja e së shtunës në Teatrin e Televizionit Klan do të jetë arena e emrave të famshëm dhe të suksesshëm në spektaklin "Kënga ime". Projekti i ri i tre producentëve artistik Pandi e Bledi Laços dhe Adrian Hila sjell traditën dhe vlerat e festivalit dhe spektaklit në një mbrëmje të vetme. Secila nga 15 të shtunat e muzikës së vërtetë në ekranin e Televizionit Klan, për këngëtarët sfida do...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Top Music Awards

Musical-Fest

Shkodra Fest

Mikrofoni I Artë

Festivale Për Fëmijë

Jehó

Netët E Klipit Shqiptar

Zambaku I Prizrenit

Polifest

Prizreni Music Fest

Tags: Kenga Ime, Pandi Laço, Pandi Laco, Klan, Qytetare, Popullore, Tradicionale


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet