Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kenge Arbereshe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  101
Kenge Arbereshe është një përmbledhje këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArberi Te Qofshim Fale (2004)

Kenge Arbereshe


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Trimërie

Winx Club

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Kengetare Te Ndryshem

Kenge Gjakovare

Ilahi Te Ndryshme

Këngë Përmetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut

Kenge Vlonjate Qytetare

Tags: Kenge Arbereshe, Arberia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet