A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Gjakovare

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  20
Kenge Gjakovare is a popular singers collection of Kosovo's Traditional music.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Këngë Trimërie

Winx Club

Maratona E Këngës Popullore Qytetare

Kengetare Te Ndryshem

Ilahi Te Ndryshme

Kenge Arbereshe

Këngë Përmetare

Këngë Të Shqipërisë Së Veriut

Kenge Vlonjate Qytetare

Këngë Të Shqipërisë Së Jugut


Tags: Kenge Gjakovare, Kenge Popullore, Gjakova

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019