A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Korçare

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  •  
Kenge Korçare është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore korçare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Këngë Korçare


» Dërgo Një Këngë »

Rrokullisni Kadet


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Këngë Për Fëmijë


Tags: Kenge Korçare, Serenate, Serenata Korçare, Korça, Popullore, Kenge Korcare

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019