A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngë Për Fëmijë

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  646
BIOGRAFIA: Këngë Për Fëmijë is a very famous singers collection of Kids music. "Këngë Për Fëmije" është një rubrike ku përmledhim këngë të kënduara në festivale për fëmijë ose këngë për fëmijë që i kanë rezistuar kohës dhe janë kënduar brez pas brezi. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Fëmijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm pë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

2 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Mbretëresha E Dëborës (Frozen) (2014)


» Add A Song »

Erdh Nje Dallendyshe
Gezuar
Eja Me Mua!
Nje Vonese E Vogel
Veza Apo Pula
Nuk Festoj Pa Ty
Pavarsia
Me Flamurin Ne Zemer
New Year's Eve Song / Eja Te Festojme
Pellumbat E Paqes


Translations (1)


Related Artists:

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Kenge Korçare

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Te Shqiperise Se Mesme


Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi

Këngë Për Fëmijë in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019