Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Molfix Shqip Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  149

"Molfix-i paraqet shfaqjen me kukulla"

Ky eshte Molfix
pelena ime e bute
me ty po rritem
me ty rri shum urt.!
me ka then mami
qe si ty s´ka tjeter
se me shpeton
dhe ta leshoj
direkt ti mund ta thithesh vet

Ref:
iii...jam shum rehat
iii..s'ndjej lageshti
Oooo me Molfix
mund te ndodh ta
bej Pipin pa problem
se po me shpeton...

Femijet e lumtur perdorin "MOLFIX"
...


Ky tekst u dërgua nga Gulu~sara~mk   saramk   gentaa   doNNaA   DaaF1Ree

Kenge Per Femije - Molfix Shqip
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Molfix Shqip".
3. Video është e këngës "Molfix Shqip", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 2