Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenge Per Femije - Erdh Nje Dallendyshe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  160

ne ballkonin e shtepis
pa shiko moj gjyshe
pran deges se qershis
erdh nje dallendyshe

ref;eja dallendyshe
bashk me shoqet o
ne shtepin tone
ti fole nderto

e pa gjyshja dallendyshen
dhe doli te dera
degjo bij me tha mua
na erdhi pranvera

ref
eja dallendyshee
bashk me shoqet oone shtepin ton ti fole nderto.


Ky tekst u dërgua nga Alba Zeqiri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Këngë Për Fëmijë
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/02/2014
Teksti Dhe Muzika: Nito Lala


Kenge Per Femije - Erdh Nje Dallendyshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Erdh Nje Dallendyshe".
3. Video është e këngës "Erdh Nje Dallendyshe", por nuk këndohet nga Kenge Per Femije.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 4